Szanowni Państwo.
Nasza firma ma charakter rodzinny. Jako spółka braci Adama i Romana Góreckich od 1982 roku działaliśmy jako firma ARGO, w roku 2001 zmieniliśmy nazwę przedsiębiorstwa na GÓRECKI.
Związki kolejnych pokoleń Góreckich z branżą motoryzacyjną sięgają daleko w przeszłość. Bogate tradycje, wysoka jakość oraz nowoczesne technologie pozwoliły nam osiągnąć bardzo dobrą pozycję na rynku.
Jako doświadczony producent kołpaków i akcesoriów samochodowych nieustannie wzbogacamy ofertę, unowocześniamy produkcję i poszukujemy nowoczesnych rozwiązań. Wprowadzony przez nas system jakości ISO9001:2008 i ISO14001:2005 wpływa na jeszcze większe zaufanie naszych klientów.
Jesteśmy obecni nie tylko w Europie ale i na wielu rynkach świata. Nasze regularne uczestnictwo w najważniejszych międzynarodowych targach motoryzacyjnych pozwala na pokazanie najnowszej gamy produktów, a bezpośrednie spotkania z odwiedzającymi nasze stoisko klientami dają możliwość dokładniejszego poznania ich potrzeb. Jesteśmy dumni, że nasze produkty są obecne na drogach wielu krajów świata.