Champion Biznesu
Nagroda Champion Biznesu stanowi wyjątkową szansę na uhonorowanie przedsiębiorców, którzy kształtują pozytywny obraz polskiej gospodarki. Wśród laureatów tej prestiżowej nagrody znajdują się firmy, które nie tylko wykorzystują nowoczesne technologie, ale także respektują zasady odpowiedzialnego prowadzenia biznesu i są inspiracją do wprowadzania najlepszych praktyk w branży.
Złoty Medal 2020
Złoty Medal 2020
Kolejny w kolekcji marki Górecki Złoty Medal zdobyty podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich w 2020 roku. Cieszymy się, że nasza firma po raz kolejny została doceniona przez szanowne jury.
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2009
Dowodem wysokiej jakości naszych produktów było zdobycie ZŁOTEGO MEDALU Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jury konkursu ZMMTP składało się ze specjalistów z branży, profesorów, naukowców których zadaniem było dogłębne zbadanie zgłoszonych produktów. Seria kołpaków: Spyder, Radical, RST marki RACING4 zgłoszona przez nas do konkursu spotkała się z uznaniem Kapituły. Ocenie poddane zostały nie tylko same kołpaki – ich estetyka, forma, jakość wykonania ale również cały proces produkcyjny. Kapituła konkursu ZMMTP doceniła również naszą dbałość o środowisko w całym procesie produkcyjnym jak i późniejszego użytkowania kołpaków.
ZŁOTY LAUR KLIENTA 2009, 2010, 2011 oraz GRAND PRIX
Grupa Media Partner, po raz kolejny, przeprowadziła badania pod kątem popularności produktów na krajowym rynku. Były to opinie społeczeństwa zweryfikowane ankietami. Badania miały na celu określenie poziomu powszechnej popularności produktów i usług. Okazało się, że firma Górecki zajęła pierwsze miejsce w kategorii kołpaki samochodowe i tym samym otrzymała Złoty Laur Klienta 2011. Ponieważ był to już nasz trzeci z kolei Złoty Laur Klienta (2009, 2010, 2011) otrzymaliśmy Grand Prix. Istotną dla nas rzeczą jest fakt, że wybór najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci, dlatego wartość przyznanego medalu jest dla nas bardzo ważna.
Jakość Roku
Efektem utrzymania wysokiej jakości wykonania oraz nowoczesnego wyglądu kołpaków jest otrzymanie przez naszą firmę ekskluzywnej nagrody „JAKOŚĆ ROKU” przez lata: 2010, 2011, 2014, 2015, oraz JAKOŚĆ ROKU-PRODUKT 2011.
W roku 2015 otrzymaliśmy JAKOŚĆ ROKU – ZŁOTO a w roku 2016 zostaliśmy nominowani do najwyższej nagrody JAKOŚĆ ROKU – DIAMENT.
Galeria naszych nagród i certyfikatów