Super Brand 2019 oraz Marka Dekady 2009-2019 – dwie wyjątkowe nagrody dla Marki Górecki

Super Brand 2019 oraz Marka Dekady 2009-2019 – dwie wyjątkowe nagrody dla Marki Górecki

Miło nam poinformować, że Firma Górecki została wyróżniona dwiema prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez redakcje: Forum Biznesu i Biznes Trendy.

W ciągu ostatnich lat polscy konsumenci stawali w obliczu gruntownych zmian w stylu życia i zwyczajach konsumpcyjnych. We współczesnym świecie coraz trudniej przychodzi nam dokonać wyboru odpowiedniego produktu czy usługi spośród szerokiej i wciąż powiększającej się oferty. Wychodząc naprzeciw współczesnemu konsumentowi, Program „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, pomaga w wyborze najlepszej, cieszącej się największym zaufaniem i renomą marce w poszczególnych branżach.

Redakcja Forum Biznesu oraz Biznes Trendy, już po raz dziesiąty przeprowadziają badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostały między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

Przedsięwzięcie ma na celu wyłonienie najlepszych firm i marek na polskim rynku. Wyróżnienie marki godłem „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” jest doskonałą formą podkreślenia statusu marki będącej liderem w swojej branży, potwierdza najwyższą jakość produktu lub usługi, a także świadczy o zaufaniu odbiorców i renomie brandu.

To właśnie klient i jego opinia kształtują działania wszystkich firm, dlatego właśnie wyróżnienia oparte na badaniach konsumenckich są dla nich szczególnie ważne.

Godło  Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma niesie ze sobą najważniejsze informacje dla konsumenta, że wszystkie pożądane cechy znajdzie właśnie w tym produkcie czy usłudze.