Złoty Medal MPT dla kołpaków Górecki ze strukturą Carbon

Złoty Medal MPT dla kołpaków Górecki ze strukturą Carbon

Po raz kolejny produkty marki Górecki zostały docenione poprzez przyznanie prestiżowego Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich 2020. Warto zaznaczyć, że o nagrodę Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie ubiega się niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. 

Uniwersalne kołpaki Caron marki Górecki. 

Kołpaki ze strukturą karbonową już od kilku lat cieszą się uznaniem na ca­łym świecie. Wykorzystanie specy­ficznej technologii sprawia, że produkt jest lżejszy i trwalszy. Natomiast uni­kalne wzory i niepowtarzalne malo-wanie rozpalają serca motoryzacyjnych fanów, stając się prawdziwym bestsellerem. Wymiana kołpaków jest błyskawiczna, a montaż – wyjątkowo łatwy.

Tegoroczna edycja Targów Techniki Motoryzacyjnej została przełożona na czerwiec ze względu na zagrożenie koronawirusem i alert epidemiologiczny. Ale niezależnie od ogólnej sytuacji w kraju i na świecie rozpatrzono zgłoszenia do nagrody Złoty Me­dal MTP – TTM 2020.